Ochrana osobních údajů

Úvod

Vážíme si vašeho soukromí a zavazujeme se chránit vaše osobní údaje. Tento dokument popisuje, jak Drogerie JR Modely, se sídlem Rektorát Masarykova univerzita, Žerotínovo nám. 9, 601 77 Brno, Česká republika, e-mail: [email protected], spravovaná Karolínou Vorlíčkovou, shromažďuje, používá a chrání vaše informace v souvislosti s prohlížením a používáním našeho webu jr-models.cz.

Při shromažďování a zpracování osobních údajů postupujeme s nejvyšší možnou péčí a dodržujeme platné právní předpisy, zejména Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Při návštěvě našeho webu můžete být požádáni o poskytnutí osobních informací, jako je vaše jméno, e-mailová adresa, telefonní číslo, adresy pro doručení zboží a další údaje potřebné k plnění vašich požadavků.

Ochrana a zpracování osobních údajů

Všechny osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s GDPR. To znamená, že vaše údaje jsou zpracovávány zákonně, transparentně a spravedlivě. Používáme vaše údaje pouze pro účely, pro které byly shromážděny, a nepředáváme je třetím stranám, pokud to není nezbytné pro plnění těchto účelů nebo pokud to vyžaduje zákon. Máte právo požadovat přístup k vašim údajům, jejich opravu, výmaz nebo omezení zpracování. Také se můžete kdykoliv odhlásit od odběru našich marketingových komunikací.

Zabezpečení osobních údajů

Zavazujeme se k ochraně vašich osobních údajů před neoprávněným přístupem, změnou, zveřejněním nebo zničením. K tomuto účelu používáme různá bezpečnostní opatření včetně šifrování dat, bezpečnostních firewalů a pravidelných bezpečnostních auditů. Přestože se snažíme zajistit maximální možnou ochranu vašich osobních údajů, je třeba mít na paměti, že přenos informací přes internet nikdy nemůže být zcela zabezpečen.

Karolína Vorlíčková

Jmenuji se Karolína Vorlíčková a pracuji jako specialistka na drogerii s hlubokým zájmem o péči o tělo a kosmetiku. Mám bohaté zkušenosti s poskytováním poradenství týkajícího se nejmodernějších trendů v oblasti péče o pleť, vlasů a tělové kosmetiky. Nadchnou mě inovace ve světě dermokosmetiky a ráda sdílím své znalosti a tipy prostřednictvím psaní článků a blogů na témata jako jsou depilace, manikúra či pedikúra. Sleduji také nejnovější techniky a produkty pro detoxikaci těla a pečující přípravky obsahující kolagen a probiotika.

Napsat komentář

© 2024. Všechna práva vyhrazena.