Ochrana osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů

V rámci našeho závazku k ochraně vašeho soukromí a údajů chceme, abyste rozuměli, jaké informace shromažďujeme, proč je shromažďujeme, a jak je můžete spravovat. Tento dokument obsahuje podrobné informace o zásadách ochrany osobních údajů na našem webu. Od způsobu sběru dat, přes jejich ukládání, po jejich využití a ochranu. Je pro nás prioritou zajistit, že vaše osobní údaje jsou zpracovávány transparentně, s respektem a v souladu s platnými zákony.

Shromažďování informací

Když navštěvujete náš web, můžeme shromažďovat informace, jako jsou vaše kontaktní údaje, informace o vašem prohlížeči a zařízení, IP adresa a informace shromážděné pomocí cookies. Tyto informace nám pomáhají vylepšovat naše služby, nabízet personalizovaný obsah a lépe porozumět potřebám našich zákazníků. Sběr dat je prováděn transparentně a s vaším předchozím souhlasem.

Využití informací

Informace, které shromažďujeme, využíváme k poskytování, udržování, ochraně a zlepšení našich služeb, jakož i k vývoji nových služeb. Vaše informace také využíváme ke komunikaci s vámi, například k zasílání informací o našich produktech, speciálních nabídkách a přizpůsobení obsahu podle vašich preferencí.

Ochrana informací

Přijímáme vhodná bezpečnostní opatření k ochraně proti neoprávněnému přístupu, změně, zveřejnění nebo zničení vašich osobních údajů. Toto zahrnuje interní kontrolu sběru, ukládání a zpracování informací, stejně jako fyzická bezpečnostní opatření proti neautorizovanému přístupu k našim systémům, kde uchováváme osobní údaje.

Kontakt

Pokud máte jakékoli dotazy nebo obavy ohledně zpracování vašich osobních údajů, neváhejte nás kontaktovat na adrese [email protected]. Níže naleznete také kontaktní informace vlastníka webu:
Vlastník webu: Karolína Vorlíčková
Adresa: Rektorát Masarykova univerzita, Žerotínovo nám. 9, 601 77 Brno, Česká republika

Karolína Vorlíčková

Jmenuji se Karolína Vorlíčková a pracuji jako specialistka na drogerii s hlubokým zájmem o péči o tělo a kosmetiku. Mám bohaté zkušenosti s poskytováním poradenství týkajícího se nejmodernějších trendů v oblasti péče o pleť, vlasů a tělové kosmetiky. Nadchnou mě inovace ve světě dermokosmetiky a ráda sdílím své znalosti a tipy prostřednictvím psaní článků a blogů na témata jako jsou depilace, manikúra či pedikúra. Sleduji také nejnovější techniky a produkty pro detoxikaci těla a pečující přípravky obsahující kolagen a probiotika.

Napsat komentář

© 2024. Všechna práva vyhrazena.