Podmínky služby

Úvod

Vítáme Vás na webových stránkách Drogerie JR Modely, vaší jedničky pro veškerou kosmetiku a péči o tělo. Tyto Podmínky služby stanovují pravidla a regulace pro užívání webového portálu Drogerie JR Modely, který se nachází na adrese jr-models.cz. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s těmito podmínkami. Pokud s některou částí těchto podmínek nesouhlasíte, neměli byste tento web používat. Termín 'vás' odkazuje na uživatele nebo prohlížeče naší webové stránky.

Práva duševního vlastnictví

Všechny obsahy, včetně textů, grafiky, log, obrázků, stejně jako kompilace tohoto obsahu na webu, jsou vlastnictvím Drogerie JR Modely či jsou použity s povolením majitelů a jsou chráněny autorským zákonem, zákony o ochranných známkách a ostatních příslušných právech duševního vlastnictví. Je zakázáno kopírování, rozmnožování, republikování, stahování, vysílání, vysílání, upravování či distribuce jakýchkoli materiálů na těchto stránkách pro veřejné či komerční účely bez předchozího písemného souhlasu Dr.Fone.

Užívání webu

Web Drogerie JR Modely je k dispozici pro vaši osobní a nekomerční užívání v souladu s těmito podmínkami. Nesmíte zneužívat webu k distribuci nezákonného materiálu nebo provádět činnosti, které by mohly poškodit operace nebo reputaci webu. Vaše interakce na webu, včetně odesílání recenzí či komentářů, musí být ve shodě s platnou legislativou a těmito podmínkami. V případě nedodržení těchto podmínek si Drogerie JR Modely vyhrazuje právo ukončit váš přístup k webu.

Ochrana osobních údajů

Závazek ochrany vašich osobních údajů je pro nás prioritou. Vaše osobní údaje, které poskytujete při používání našeho webu, budou zpracovány v souladu s naší Zásadou ochrany osobních údajů. Pro více informací o tom, jak chráníme vaše informace a jaká práva máte v této souvislosti, navštivte naši stránku Ochrana osobních údajů.

Kontaktní informace

V případě jakýchkoli dotazů ohledně těchto Podmínek služby, prosím kontaktujte nás na emailové adrese [email protected]. Vaše dotazy budou zpracovány s maximální péčí a veškeré informace, které poskytnete, budou uchovány v souladu s naší Zásadou ochrany osobních údajů.

Majitel webové stránky:

  • Karolína Vorlíčková
  • Rektorát Masarykova univerzita
  • Žerotínovo nám. 9
  • 601 77 Brno
  • Česká republika

Karolína Vorlíčková

Jmenuji se Karolína Vorlíčková a pracuji jako specialistka na drogerii s hlubokým zájmem o péči o tělo a kosmetiku. Mám bohaté zkušenosti s poskytováním poradenství týkajícího se nejmodernějších trendů v oblasti péče o pleť, vlasů a tělové kosmetiky. Nadchnou mě inovace ve světě dermokosmetiky a ráda sdílím své znalosti a tipy prostřednictvím psaní článků a blogů na témata jako jsou depilace, manikúra či pedikúra. Sleduji také nejnovější techniky a produkty pro detoxikaci těla a pečující přípravky obsahující kolagen a probiotika.

Napsat komentář

© 2024. Všechna práva vyhrazena.